antrenor.jpg 4.367 bytes




YIL TEKNİK DİREKTÖR

1907-1910: Hüseyin Dalaklı

1910-1915: Galip Kulaksızoğlu

1915-1921: Fuat Hüsnü Kayacan

1921-1924: Mustafa Elkatipzade

1924-1926: Sami Coşar

1926-1929: Hikmet Mocuk

1929-1932: Necmettin Çakar

1932-1934: Jozef Svenk

1934-1937: James Elliot

1939-1939: Jozef Svenk

1939-1939: G. Nemetz (3 ay)

1939-1941: Antrenörsüz yıllar

1941-1944: John Prayer

1944-1944: Miço Dimitropulos

1945-1947: Fikret Arıcan

1947-1948: Ignace Molnar

1948-1949: Cihat Arman

1949-1951: Peter Molley

1951-1951: James Mc.Cormick (2 ay)

1951-1953: Laszlo Szekelly

1953-1955: Zarko Mihailoviç

1955-1955: Imre Markos

1955-1956: Fikret Arıcan

1956-1957: Laszlo Szekelly

1957-1960: Ignace Molnar

1960-1962: Laszlo Szekelly

1962-1962: Necdet Erdem

1962-1964: Miroslav Kokotovic

1964-1965: Oscar Hold

1965-1965: Selahattin Torkal

1965-1966: Necdet Erdem

1966-1967: Abdullah Gegic

1967-1969: Ignace Molnar

1969-1969: Fikret Kırcan

1969-1969: Basri Dirimlili

1969-1970: Trian Ionescu

1970-1971: Constantin Teasca

1971-1972: Sabri Kiraz

1972-1975: Waldir Pereira Didi

1975-1975: Necdet Niş

1975-1976: Abdullah Gegiç

1976-1976: Ilie Datcu

1976-1976: Nedim Günar

1976-1978: Tomislav Kaleperovic

1978-1979: Necdet Niş

1979-1979: Şükrü Ersoy

1979-1980: Ziya Şengül

1980-1982: Friedel Rausch

1982-1982: Enver Katip (2 ay)

1982-1984: Branko Stankovic

1984-1985: Todor Veselinovic

1985-1986: Kalman Meszöly

1986-1987: Branko Stankovic

1987-1987: Ercan Aktuna

1987-1987: Yılmaz Yücetürk

1987-1987: Birol Pekel

1987-1988: Paul Csernai

1988-1990: Todor Veselinovic

1990-1990: Ömer Kaner (1 lig maçı)

1990-1991: Guus Hiddink

1991-1991: Erol Togay (3 maç)

1991-1991: Tınaz Tırpan (2 ay)

1991-1993: Joseph Venglos

1993-1995: Holger Osieck

1995-1995: Tomislav Ivic

1995-1996: Carlos Alberto Parreria

1996-1997: Sebastiano Lazaroni

1997-1997: Todor Veselinoviç

1997-1998: Otto Baric

1998-1998: Cemşir Muratoğlu

1998-1999: Joachim Löw

1999-1999: Rıdvan Dilmen (4 ay)

1999-2000: Zdenek Zeman (3 ay)

2000-2000: Turhan Sofuoğlu (5.5 ay)

2000-2001: Mustafa Denizli (1 Temmuz 2000-24 Aralık 2001)

2002-2002: Werner Lorant (3 Ocak 2002-9 Aralık 2002)

2002-2003: Ahmet Oğuz Çetin (10 Aralık 2002-7 Nisan 2003)

2003-2003 : Tamer Güney (7 Nisan 2003-2 Haziran 2003)

2003-2006 : Christoph Daum (2 Haziran 2003-16 Haziran 2006)

2006-2008 : Arthur Antunes Coimbra "Zico" (6 Temmuz 2006-31 Mayıs 2008)

2008-         : José Luis Aragonés Suárez Martínez (5 Temmuz 2008-)


[ALPER DURUK'UN SAYFASI]  [TURK FUTBOLU ARSIVI]  [FENERBAHÇE'NIN GIZLI TARIHI]