İNTERTOTO KUPASI



YIL TUR TÜRK TAKIMI RAKİP 1.MAÇ 2.MAÇ
1995-96 1 GENÇLERBİRLİĞİ HAPOEL PETAH TIKVA MK (İSRAİL) 4-0 ---
    GENÇLERBİRLİĞİ RACING STRASBOURG (FRANSA) 1-4(D) ---
    GENÇLERBİRLİĞİ FLORIANA FC (MALTA) 3-0 ---
    GENÇLERBİRLİĞİ FC TIROL INNSBRUCK (AVUSTURYA) 2-3(D) ---
  1 BURSASPOR WIMBLEDON FC (İNGİLTERE) 4-0(D) ---
    BURSASPOR BEITER JERUSALEM (İSRAİL) 2-0 ---
    BURSASPOR SPORTING CHARLEROI SC (BELÇİKA) 2-0(D) ---
    BURSASPOR 1.FC KOSICE (SLOVAKYA) 1-1 ---
  2 BURSASPOR OFI CRETE (YUNANİSTAN) 2-1 ---
  ÇF BURSASPOR KARLSRUHER SC (ALMANYA) 3-3, 5-6 (Penaltılarla) ---
1996-97 1 ANTALYASPOR FC BASEL (İSVİÇRE) 2-5 ---
    ANTALYASPOR FK ATAKA AURA MINSK (BEYAZ RUSYA) 3-0(D) ---
    ANTALYASPOR SK ROTOR VOLGOGRAD (RUSYA) 2-1 ---
    ANTALYASPOR FK SACHTAR DONETSK (UKRAYNA) 0-1(D) ---
  1 GAZİANTEPSPOR FC GRÖNINGEN (HOLLANDA) 1-1(D) ---
    GAZİANTEPSPOR VASAS SC (MACARİSTAN) 3-2 ---
    GAZİANTEPSPOR LIERSE SK (BELÇİKA) 0-1(D) ---
    GAZİANTEPSPOR JK TRANS NARVA (ESTONYA) 0-0 ---
  1 KOCAELİSPOR FK CSKA SOFYA (BULGARİSTAN) 1-3 ---
    KOCAELİSPOR RACING STRASBOURG (FRANSA) 1-1(D) ---
    KOCAELİSPOR AS HIBERNIANS PAOLA (MALTA) 5-3 ---
    KOCAELİSPOR FK URALMAS JEKATERINBURG (RUSYA) 0-2(D) ---
1997-98 1 ANTALYASPOR NK PUBLIKUM CELJE (SLOVENYA) 1-1(D) ---
    ANTALYASPOR MACCABI HAIFA MK (İSRAİL) 0-2 ---
    ANTALYASPOR FK LOKOMOTIV NIZNIJ NOVGOROD (RUSYA) 0-1(D) ---
    ANTALYASPOR FK PROLETER ZRENJANIN (YUGOSLAVYA) 1-0 ---
  1 SAMSUNSPOR OB ODENSE (DANİMARKA) 2-0 ---
    SAMSUNSPOR FBK KAUNAS (LİTVANYA) 1-0(D) ---
    SAMSUNSPOR LEIFTUR IF OLAFSFJÖRDUR (İZLANDA) 3-0 ---
    SAMSUNSPOR HAMBURGER SV (ALMANYA) 1-3(D) ---
  1 İSTANBULSPOR FK UNIVERSITATE RIGA (LETONYA) 5-1(D) ---
    İSTANBULSPOR VASAS SC (MACARİSTAN) 2-0 ---
    İSTANBULSPOR SV WERDER BREMEN (ALMANYA) 0-0(D) ---
    İSTANBULSPOR ÖSTERS IF VAXJÖ (İSVEÇ) 3-2 ---
  YF İSTANBULSPOR OLYMPIQUE LYON (FRANSA) 2-1 0-2(D)
1998-99 1 ALTAY SHAMROCK ROVERS FC (İRLANDA) 3-1 2-3(D)
  2 ALTAY DIÖSGYÖRI FC (MACARİSTAN) 1-1 1-0(D)
  2 SAMSUNSPOR LYNGBY BK (DANİMARKA) 3-0 1-3(D)
  3 ALTAY SEC BASTIA (FRANSA) 0-2(D) 3-2
  3 SAMSUNSPOR CRYSTAL PALACE FC (İNGİLTERE) 2-0(D) 2-0
  YF SAMSUNSPOR SV WERDER BREMEN (ALMANYA) 0-3(D) 0-3
1999-00 2 KOCAELİSPOR FK VENTSPILS (LETONYA) 1-1(D) 2-0
  3 KOCAELİSPOR MSV DUISBURG (ALMANYA) 0-3 0-0(D)
  3 TRABZONSPOR AC PERUGIA (İTALYA) 1-2 3-0(D)(H)
  YF TRABZONSPOR HAMBURGER SV (ALMANYA) 2-2 1-4(D)
2000-01 1 KOCAELİSPOR FK ATLANTAS (LİTVANYA) 0-1 1-0(D), 4-5 (Penaltılarla)
2001-02 1 DENİZLİSPOR NK CELIK (BOSNA HERSEK) 0-1(D) 3-5
  2 ÇAYKUR RİZESPOR FK POBEDA (MAKEDONYA) 1-2(D) 0-2
2002-03 * * * * *
2003-04 * * * * *
2004-05 * * * * *
2005-06 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARASPOR FK ZTS DUBNICA (SLOVAKYA) 0-4 1-0(D)
2006-07 2 KAYSERİSPOR FC SOPRON (MACARİSTAN) 3-3(D) 1-0
  3 KAYSERİSPOR LARISSA FC (YUNANİSTAN) 0-0(D) 2-0
KAYSERİSPOR bu sonuçla UEFA Kupası 2.ön eleme turuna katılma hakkını elde etti.
2007-08 2 TRABZONSPOR KS VLLAZNIA (ARNAVUTLUK) 6-0 4-0(D)
  3 TRABZONSPOR FC OTELUL GALATI (ROMANYA) 1-2(D) 1-2
2008-09 2 SİVASSPOR OFK GRBALJ (KARADAĞ) 2-2(D) 1-0
  3 SİVASSPOR SC BRAGA (PORTEKİZ) 0-2 0-3(D)

Son güncelleme 2 KASIM 2008
Hazırlayan ALPER DURUK

D: DEPLASMAN
ÇF: ÇEYREK FİNAL
YF: YARI FİNAL
H: HÜKMEN



ALPER DURUK'UN SAYFASI | FUTBOL VERI BANKASI | TURK FUTBOLU ARSIVI